O MNIE OFERTA PROJEKTY KONTAKT
O MNIE OFERTA PROJEKTY KONTAKT
 
"UROCZY OGRÓD"

ARANŻACJE OGRODÓW
PROJEKTOWANIE OGRODÓW
PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW

 
Wykonanie projektu ogrodu, wraz z przedstawieniem wizji jego wyglądu poprzedzam wizytą oraz rozmowami na temat Państwa oczekiwań. Wycena projektu ustalana jet po wcześniejszym obejrzeniu terenu, uzależniona jest od jego wielkości, stopnia skomplikowania terenu, charakteru projektu. jednakże gwarantuję, że cena jest konkurencyjna. Ceny te wahają się pomiędzy 1 do 3,5 zł/m2 powierzchni terenu (im większy teren do zaprojektowania, tym niższa cena za jego metr). Moje projekty są niepowtarzalne, tworzone indywidualnie, z pasją i wyczuciem stylu, ponieważ wykonuję je całkowicie samodzielnie, techniką ręczną, nie korzystam z gotowych programów komputerowych. Moim celem jest stworzenie niepowtarzalnego miejsca do wypoczynku i naprawdę uroczego ogrodu

 
Oprócz projektowania ogrodów służę również Państwu pomocą w zakładaniu ogrodów od podstaw. Ponieważ nie współpracuję z żadnym centrum ogrodniczym w zakresie projektowania oraz sprzedaży roślin oraz sama nie zajmuję się ich handlem, w swoich projektach nie stosuję metody zastosowania jak największej ilości zbędnych oraz drogich roślin. Biorę pod uwagę Państwa budżet oraz przede wszystkim wygląd ogrodu w różnych porach roku oraz efekt rozrostu roślin w kolejnych latach. Ważne jest, aby w kwestii wyboru roślin stosować odpowiedni umiar , indywidualne wymagania każdej z nich i znajomość gatunków. Zadaniem projektanta jest stworzenie ogrodu, który będzie nie tylko ładnie i gustownie skomponowany ale i funkcjonalny. Ogrodu, który będzie zachwycał swoim urokiem i cieszył oko właścicieli, oczywiście przy odpowiedniej dalszej pielęgnacji, przez wiele lat.

 
Oprócz końcowego projektu otrzymają Państwo szczegółowy spis zaproponowanych w projekcie roślin wraz z ilością potrzebną do obsadzenia danej powierzchni wg projektu, opis projektu z założeniami oraz wytycznymi odnośnie założenia i pielęgnacji oraz opcjonalnie wizualizację ogrodu lub poszczególnych jego fragmentów. Chętnie pomogę także w nadzorowaniu prac.


Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy!
 
Beata Bobowska
Projektantka ogrodów / Arch. Krajobrazu
 
Wielkopolska, Poznań
 
Kontakt:
tel. 509 654 809
e-mail: kontakt@projektyogrody.pl 
 
 Copyright © 2010 www.projektyogrody.pl - projektowanie i zakładanie ogrodów poznań